Citrinový cencúľ - element sebalásky a pravdy

Vypredané

 Vysoko ochranný smerujúci k seba láske a harmónií - samo očistný

Váha 7,3 g rozmer 5,5 x 1,5 x 1,5 cm

Prazeolit - zelený nádych ametystu - srdce korunná čakra - seba láska

kunzit - činnosti srdečné centrum a vyvoláva ničím nepodmienenú lásku. Prebúdza myšlienky vedúce k láske a vzájomnej komunikácii.

citrin -  je šťastný, štedrý kameň, ktorý vás bude nabádať, aby ste sa so všetkým podelili - ale súčasne vám dopomôže žiť v hojnosti.Pohlcuje, premieňa, rozptyľuje a uzemňuje negatívne energie, vďaka čomu má mimoriadny ochranný účinok - samo očistný slnkom.

krištáľ - ochranný očistný posilňujúci 

opalit  - elegancia jemnosť

labradorit  - v duševnom živote potláča labradorit strach, neistotu a zbytky minulých sklamaní vrátane tých, ktoré pochádzajú z minulých životov. Posilňuje vieru v seba i celý vesmír. Odstraňuje z vedomia predstavy iných ľudí vrátane myšlienok útočiacich na vašu auru.

disten - Kyanit rýchlo zlaďuje čakry s vyšším telom. Čistí im cestu a meridiány. Obnovuje čchi hmotného tela a jeho orgánov. Nakoľko v sebe kyanit neudržuje nič negatívne, nevyžaduje ani čistenie. Na duševnej úrovni vedie svojho majiteľa k tomu, aby hovoril pravdu. Odbúrava strach a bloky. Tým, že otvára krčnú čakru, povzbudzuje tento kameň k sebavyjadreniu a komunikácii.


250,00 €