O ARTŠAMAGOVI

Artšamag - Mário Kučera
Artšamag - Mário Kučera

Artšamag je stará duša, ktorá pochádza z Atlantídy. V stave odovzdania sa, s pocitom slobody, obety, oddanosti a lásky, dostal Artšamag dar. Dar uzdravenia. Artšamag prešiel vo svojom živote veľmi náročnými skúškami...a túto silu dostal ako dar po tom, ako sa dostal k osvieteniu skrz pokoru. Táto sila mu umožňuje zhmotniť myšlienku, očistiť, odprevadiť dušu do svetla, nastaviť éterické telo, otvoriť čakry, vyvolať emócie, a dať svetlo Ježiša Krista do všetkého, čo vytvára.
Dokáže tiež odstrániť prekliatie, a vytvoriť ochranu a štít svetla pre éterické telo. Artšamag je cestou svetla a lásky. A tam, kde je svetlo, nie je tma. Počas života spoznal podstatu nášho bytia a pochopil vplyv emócií a všetkých vnemov na naše éterické a fyzické telo.
Okrem tohto daru, mu Elohimovia (architekti) dali zmysel pre kombináciu minerálov, farieb a svetla, zmysel cítenia, nežnosti a lásky. A to je podstata cítenia, pretože v tom najjemnejšom pocite, je bezpodmienečná láska.


Artšamag pochádza zo Slovenska, kde pomáhal mnohým ľuďom v jeho svätyniy, a nadaľej im pomáha na diaľku.
Teraz žije na Kanárskych ostrovoch, pretože mu jeho duša povedala, aby tam prišiel, a on počúvol. Otvoril si tam malý obchod, kde vytvára a predáva svoje šperky a obrazy z minerálov ako ochranu pre ľudí.
Jeho umelecké diela sú vyrobené s láskou, a sú plné svetla a energie.

Ale hlavným a najdôležitejším dôvodom, prečo je tu, je aby pomáhal ľuďom.
Nikdy neposudzuje ľudí a pomáha každému, kto ho požiada o pomoc. Dokáže vyliečiť ľudí nielen z fyzickej bolesti a problémov, ale aj z duševných. S jeho energiou otvorí vaše čakry, vysvetlí vám všetko o vašich emóciách a príčinách vašich zdravotných problémov, a pomôže vám bojovať proti strachu a ukáže vám tú správnu cestu vo vašom živote.

Vie vám pomôcť a uzdraviť vás aj na diaľku, takže nezáleží na tom, či žijete na opačnej strane sveta. Ak mu napíšete, bude s vami stále v kontakte a pomôže vám, kedykoľvek to budete potrebovať. Môžete mu tiež napísať, aj keď sa chcete len na niečo opýtať. Rad vám pomôže s akýmkoľvek problémom alebo obavou, ktoré máte.

Samozrejme, nemusíte tomu veriť...ale možno začnete veriť, keď pocítite pozitívne zmeny vo svojom zdraví a živote.

www.artsamag.eu