BYT NA PREDAJ

Ponúkame na predaj Artšamagov byt na ostrove Gran Canaria.

Lokalita: Las Palmas de Gran Canaria, Costa Ayala
Ulica: Mar Azul 7
Byt: C2, druhé poschodie
Orientácia: juh

3-izbový byt
2 kúpelky
1 práčovňa

Rozloha: 85m²
Garáž + pivnica: 12m²

Cena: 139 000 €


Byt je v perfektnom stave, s nanovo vymaľovanými stenami s moderným nábytkom, novou elektrickou platňou a šporákom. Nachádza sa 5 km západne od hlavného mesta Las Palmas. V blízkosti bytovky je obchod s potravinami, Bio obchod, a lekáreň. Približne 200 m od bytu sú nádherný útesy. Neďaľeko je aj autobusová zastávka, futbalové ihrisko, detské ihrisko atď.

Po kúpení bytu sa platí jednorázová 5,5% daň podľa Modelo 600.

Platby pre údržbu do spoločenstva:
  Byt                28,67 € / mes
  Garáž           7,25 € / mes  (ak nemáte auto, viete prenajať svoje parkovné miesto za min. 40€ mesačne)

 Elektrina      40,00 € / mes   140 kWh
 Voda             15,00 € / mes   cca 10 m³

Celoročná teplota je maximálne ideálna, okolo 17 - 30 °C , záleží od ročného obdobia. 
Ideálne pre oddych a turistiku. Sú tu moderné centrá a značkové obchody.

V byte sú Artšamagom vytvorené 4 energetické steny prepojené s univerzom, ktoré čistia energiu bytu a podporujú vitalitu.
Červená farba v obývacej izbe je základ pre ozdravenie a otvorenie základnej čakry strachu - kostrč a vylučovanie - obmedzuje závislosti, obžerstvo, fajčenie, gemblerstvo, alkohol, drogy, strach o peniaze, majetok a strach zo smrti. Obývacia izba bola vytvorená v čase inšpirácie lavy pri erupcii sopky La Palma. Je silným nosičom energie, povzbudenia a podpory, očisty krvi a posilnenie nôh chodidiel. Berie bolesti a dodáva silu.

Všetky diela a tvorba všetkého čoho sa dotknem, pomyslím alebo vytvorím, nesie energiu univerza. Pranu - energiu ničím nepodpmienujucej lasky, ktorá je základ svetla a duchovného rastu našich duši.

Obrazy sú iné generátory, ktoré sa dajú premiestniť. Steny v byte sú súčasťou bytu ako celok harmónie podľa cítenia anjelov a svetelných bytosti. Pri vstupe na chodbe je silná frekvencia očisty smaragdovej farby, zlata, striebra a perlete. Bolo to nanášane špachtlou, ktorá bola v mojich rukách a cez dlaň prenášali energiu, pretože dlane, chodidla, kostrč a hlava sú príjmom a odovzdaním energie. Zároveň naša aura a energetické uzly. To znamená, že energia z univerza prechádza mnou cez moje dlane priamo na farbu a stenu, ktorú som nanášal niekoľko vrstiev za sebou. Každá vrstva je násobenie energiou.

Popis maľby bytu: Chodba v zelenej (srdcová čakra) farbe, ktorá prináša lásku a sebalásku. Taktiež tam je maľba s trblietkami so zlatou a striebornou perleťou. Maľba je očistná proti prekliatiu a negatívnym energiam. Očisťuje ľudí pri vstupe do bytu a seba samého od zblúdilých duší.

Kuchyňa je oranžovej až žltej farby taktiež s perletou. Táto maľba je podporujúca trávenie a sakrálnau čakru. Povzbudzuje libido a vytvára harmóniu medzi dušou a egom. Napomáha inšpirácii tvorby jedál, ktoré svojou vyžarujucou vibráciou napĺňa energetickým nábojom podporujúcim tráviace orgány a sexualitu. 

Spálňa pastelovéj farby s pásikom metalických farieb a trblietok. Táto stena bola tvorená niekoľko dní špachtlou. Je to harmónia duše a univerza, napomáha spánku a vitalite. Prináša pokoj, lásku, svetlo a romantiku. Táto stena je najsilnejšia, pretože ma najdôležitejšiu úlohu - očistiť éterické telo, napovedať tretiemu oku s prepojením našej duše k univerzu a svetelným bytostiam. Pomáha nám astrálne sa vzdialiť na vopred určené miesto alebo nechať sa unášať bytosťami svetla, zatiaľ čo čistia naše éterické a fyzické telo. Podporuje energie a pranu. Prana nám odkysľuje telo a tým prichádza ozdravenie na bunkovej podstate regenerácie. Tento byt dokáže očistiť človeka pri dlhodobom bývaní od vakcíny a napoji ho naspäť k univerzu cez tretie oko. Pri krátkodobom pobyte regeneruje, posilňuje a dáva harmóniu, vitalitu, lásku a chuť žiť. Všetky diela vyrobené mnou budú mať nevyčisliteľnú hodnotu po informácií svetu, ako som obdarený. Je to najlepšia možná investícia do duchovna a nehnuteľnosti.