FĽAŠTIČKY S ESENCIOU

05.07.2020

Nový ochranný anjeli od Artšamaga, ktorých môžete nosiť vo vrecku alebo kabelke.
Je to kombinácia éterických olejov, minerálov a energie od Artšamaga, ktorá vytvára tieto esencie vysokej ochrany a povzbudenia. Zbavia vás stresu a harmonizujú váš čakrový systém. Vdýchnutie tejto esencie ochráni nielen vaše éterické telo, ale aj fyzické telo. Otvoria tiež vašu srdcovú čakru a prebudia vašu dušu.

Tieto fľaše obsahujú 13 éterických olejov. ~Rozmarín, mäta, mandarinka, škorica, citrón, levanduľa, ylang ylang, eukalyptus, pelargónia, borovica, pomaranč, santalové drevo, céder.~ ♥

Majú upokojujúce účinky a dájú vám duchovnú energiu. Potláčajú stres, depresiu, smútok a duševnú únavu. Podporujú spánok a koncentráciu. Pozitívne pôsobia na dýchacie, nervové, tráviace a imunitné systémy. Zabraňujú infekciám, čistia vírusové a bakteriálne zápaly...zápaly priedušiek, pľúc a dýchacích ciest. Svojimi antioxidačnými účinkami čistia a zvyšujú krvný obeh a regenerujú bunky v tele. Zmierňujú bolesti hlavy, kašeľ a svalové kŕče.

Pozitívne ovplyvňujú sexualitu a vytvárajú príjemnú atmosféru. Vyvolávajú radosť, nádej a pokoj. Otvárajú tretie oko a chránia vás pred frustrovanými dušami, ktoré zostali na Zemi. Každá fľaštička má okrem minerálov a prírodných olejov aj energiu vesmíru, ktorá znásobuje účinok minerálov a éterických esencií.

Radi vás uvidíme v našom obchode (Las Palmas de Gran Canaria, ulica Bernardo de la Torre 55), kde môžete získať zadarmo diagnostiku čakier od Artšamaga, a kde si taktiež môžete zakúpiť tieto fľaštičky s esenciami. Cena jednej fľaštičky je 15 €.