LIEČBA S MINERÁLMI

Duchovné liečenie s minerálmi  
- otvorenie čakier
- očista éterického tela
- energia vesmíru a sila minerálov
- očistenie od karmy - opakujúce sa problémy
- zvýšenie frekvencie Bytia
- pomoc pri bolestiach a chorobách
- urýchlenie hojenia rán a zlomenín

Očistenie korunnej čakry od stratených duší
(časté bolesti hlavy, problémy so spánkom)

Meditácia s podporou minerálov a energie Artšamaga  

Očistenie od prekliatia a sebaprekliatia
 


Táto miestnosť je ozdravná, za podpory umeleckého diela Božieho oka a nekonečnej energie tečúcej cez Artšamaga, ktorá zosiluje účinky minerálov keď sú položené na klienta, v spojení frekvencie vôní, éterických olejov, hudby a afirmácií, kde sa človek očistí od negativity, zbaví sa zacyklenia ublížení, a kde sa mu pomôže na mentálnej, fyzickej a éterickej úrovni. Otvoria sa energetické uzly (čakry), očistí sa jemnohmotné telo a spustí sa regenerácia organizmu. A to tak, že sa zmení prostredie z kyslého na zásadité, a mozog vyšle bunkám informáciu "máme podmienky, regenerujte sa".
Energia univerza je silne liečiaca, ničím nepodmieňujúca láska. Po prijatí tejto energie si človek zvýši frekvenciu Bytia, malinko omladne a začne byť vitálny. Táto energia vie skrátiť dobu hojenia rán, ubližení, zlomenín, vie zbaviť bolesti, napríklad kĺbov, kolien, alebo hlavy, podporuje spánok, a očistí od škodlivosti liekov a vakcín. Po očistení vie človek omnoho viac prijímať energiu univerza - prany, za podpory prívesku z minerálov, ktoré sú v prepojení s univerzom.
Na tomto výnimočnom mieste, okrem otvorenia tretieho oka a iných čakier, môžete prísť k sebauvedomeniu a zmeniť svoj život na lepší, žijúc v láske a pokore.